מתכננים להינשא בראשון לציון? אנו מציעים מקום מושלם ליומכם הגדול! 16 דונם של גן חיצוני ואולם אשר עוצבו ביצירתיות רבה על ידי מיטב האדריכלים. 2 מתחמי האירוע, גם הגן וגם האולם, מצוידים במערכות סראונד מתקדמות עם צליל אקוסטי, תאורת אירועים מותאמת אישית, ריהוט מדוגם, דוכני מזון מעוצבים ומופעלים על ידי צוות הפקות מנצח!

התאימו את מקום האירוע על פי כמות האורחים

בחתונות קטנות ובינוניות, עד 500 איש, ניתן להשתמש באולם וליהנות מאקוסטיקה מצוינת, תפאורה חסרת תקדים וצוות קייטרינג, קבלת פנים והפקות שיהיה ערוך בשבילכם. האורחים, ייהנו מאד מעיצוב האולם, מחוויית האירוע ולא יוכלו להישאר אדישים אליו. אם אתם מעל 500 איש, אבל לא יותר מ- 1,000 תוכלו לחגוג בגן האירועים וליהנות משטח רחב יריעה של שבילים, ירוק, אקוסטיקה, תאורת בוטיק ובמת אירועים מעוצבת שתוכננה במיוחד לחתונות!

חתונה בראשון לציון

הסדירו מהם השירותים שייכנסו לאירוע שלכם

בנוסף לשירותי הבסיס, שהם קייטרינג, תקליטן, צלם וצוות קבלת פנים, מומלץ להכניס לאולמותינו שירותים נוספים למען הפעילויות אשר תכננתם: אטרקציות לילדים, נגנים, רקדנים, מעגל מתופפים, זמר אירועים, וכד'. חברת ההפקות שלנו תסדיר עבורכם אירוע יוקרה בו ישולבו כל ספקי השירות שנבחרו על ידכם, כך שהמיזם יוביל לאירוע משמח ומרגש. אם את מעוניינת להציג אירוע סוחף ואם אתה רוצה להראות יוקרה באיוונט שלך, זהו המקום בשבילכם!

אמיליה אירועים – אין עוד אירועים כאלו!

באמיליה אירועים חושבים על כל נדבך אשר צפוי במהלך האירוע, ולוקחים אתכם במלוא הרצינות על מנת לממש את חלומכם בדרך הטובה ביותר. גן אירועים לחתונה מטעם אמיליה אירועים הנו תענוג צרוף של 16 דונם צמחייה, כולל אולם אירועים. אף על פי כן, באמיליה השיקו 2 מקומות אירועים בלבד, ולא חילקו ליחידות קטנות יותר, על מנת לאפשר לכם להפיק אירועים רבי משתתפים. אולם לחתונה בסטנדרט יוקרתי, בין אם הוא מקורה ובין אם הוא בגן אירועים – משרה רושם שהוא כזה ככל שהוא גדול ומעוצב יותר. זה בדיוק מה שקורה כאן באמיליה לזוגות ולסועדים המוזמנים, אשר נהנים מאירוע מענג באיכות חסרת פשרות!

השארת תגובה