בר מצווה היא ללא ספק סיבה למסיבה! אם אתם כמהים לאולם אירועים מעוצב ולגן רחב יריעה שיגרום לכם לתחושת גאווה, בואו להגשים את חלומכם ולחגוג במתחם אירועים ענק המאפשר לכם להזמין 500+ אורחים ומספק לכם את כל מה שאתם צריכים: צוות הפקות מנוסה ואכפתי ואנשי מקצוע מן המעלה הראשונה שיעצבו לכם אירוע על פי דרישה!

אולם מפנק עם מתחם VIP שיגרום לכם לתחושה של בית!

האולם מאובזר בתאורת בוטיק ומתבסס על צוות הפקות שירותי ומנוסה. המזון כשר, וצוות הקייטרינג יספק לכם מגוון אפשרויות לבחירת תפריטים. כשחוגגים בר מצווה – הפאן האישי ללא ספק משחק תפקיד, וכאן באה לידי ביטוי בימת הנואמים המעוצבת אשר מאובזרת בכל מה שאתם צריכים כדי להוציא את תכנונכם לפועל. עומדים לגייס צלם שזקוק להגברה? צוות הופעות? באולם בר המצווה – צוות ההפקות יבצע עבורכם את ההתאמות הנדרשות.

תכנון אירועים מלא על ידי צוות מנצח!

בתכנון האירועים על ידנו, אנו נסייע לכם לגבש את כל שתצטרכו להוצאת האירוע אל הפועל באופן שייצג אתכם בכבוד ויגרום לאורחים להתרגש ממש כמו באירוע ראשון. אנו נגבש עבורכם סילבוס עם רצף מאורעות סוחף על בסיס דרישותיכם ומאווייכם. במסגרת תכנון האירוע אנו נבחן את בקשותיכם ונציע פתרונות פרקטיים לשלב אותן באירוע. בר מצווה הוא אירוע שצריך לגרום לחתן וגם לכם – כהוריו נחת. אצלנו תוכלו להבטיח אירוע שכולכם תיהנו ממנו ותזכרו אותו לטובה. ילוו אותו צלמי מגנטים לאירועים, תאורנים, אנשי הגברה, צוות קבלת פנים ושירות קייטרינג מנוסה ויצירתי. בהתאם להיקף המוזמנים שלכם, אנו נמליץ על מקום האירועים הפרקטי ביותר בתוך המתחם, כזה אשר יוביל בדיוק לתוצאה הרצויה עבורכם.

אמיליה אירועים – בואו להגשים חלום במתחם אקסקלוסיבי

בגן ואולם האירועים של אמיליה תוכלו ליהנות מנופים בורגניים מרהיבים של עיר היקב של מרכז הארץ, הלא היא ראשון לציון. כמו כן, תוכלו לבחור מתחמי אירועים מגוונים, המבוססים על גן רחב יריעה או אולם פאר. בר מצווה באמיליה היא חוויה בלתי נשכחת. מהרו לשריין תאריך והבטיחו לילד שלכם את הטוב ביותר!

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק