טקס אוריינטלי בלבוש מסורתי צבעוני ומקורי כמו חינה מאד כדאי לחגוג עם צוותי הפקות שיודעים מה הם עושים ולאן הם לוקחים אתכם. חינה אינה כמו מסיבה רגילה, אלא כזו שמצריכה מחשבה רבה על הפרטים הקטנים. בדומה לתחומים מיוחדים אחרים שהם חלק מחיינו, את רוב הדברים שצריך להקפיד בהם קלה כחמורה, כנראה אתם כבר יודעים; הם מוטבעים בראשיכם מהבית. אבל בשל כך שזה אירוע, ויש לו אילוצים, תרגום הידע שלכם לאיוונט מעשי זו מלאכת מחשבת שמצריכה פעולה של חברת הפקות מנוסה.

אולם או גן אירועים בעלי מרחבים עצומים

ניתן לחגוג בגן אירועים של עד 1,000 מוזמנים או באולם של עד 500 מוזמנים. שניהם יחדיו משלימים 16 דונם של מתחם אירועים. חינה במקום כה רחב היא לא פחות מחלום, שכן יש לכם המון מקום לרקוד ולפזז, לנופף בשמלות רחבות-היריעה, וליצור מעגל רוקדים מסורתי. במתחם אירועים זה תוכלו להתרגש כמו בימי הילדות ולחוש תחושה אמתית של חופש ויצירתיות!

צוותי אירוע מנוסים ידאגו לכל שלבי יישומו

קייטרינג – יאפשר לכם לבחור את התפריטים המועדפים עליכם. יציג את תעודת הכשרות ויכין את המטבח ואת סידור השולחנות על פי דרישותיכם.

הגברה – התקליטן יקבל את רשימת ההשמעה וישמיע אותה על פי דרישה. אנשי ההגברה והתאורה יכוונו את המוצרים בהתאם לדרישותיכם ליצירת אפקט אקוסטי וחזותי שייצג אתכם באופן אופטימאלי.

תפאורה ותאורה – מותאמת אישית עבורכם. צוות ההפקות המנוסה שלנו יציג לכם מספר אופנים לגיבוש תפאורה, תאורה וכל מה שצריך בשביל לעצב את מתחם האירועים שלכם. תמיד תהיה בחירה, ואנו נגשים בדיוק את ה- LOOK שאתם תבחרו! ההדמיות שנציג תואמות טקסי חינה מסורתיים מכל העדות והתרבויות.

אמיליה אירועים – בואו לחגוג טקס חינה אקסקלוסיבי במתחם בוטיק

המתחם של אמיליה אירועים הנו גן אירועים ענק ואולם גדול בראשון לציון. בכך, אתם מאפשרים לעצמכם יתרון גיאוגרפי, שכן אתם יכולים למשוך קהלים גם מהצפון, גם מהדרום וגם מהמרכז בקלות. בנוסף, הנוף שיבקע מהאולם מיוחד במינו ואינו מזכיר את הבורגנות המודרנית של מרכז ראשון לציון. מאד מומלץ לחגוג חינה באולם מסוג זה ולזכות בכל היתרונות האפשריים כיזמי האירוע.

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק