הבת שלכם הגיעה לגיל 12? אתם מתלבטים היכן לחגוג את בת המצווה? בראשון לציון תוכלו למצוא את כל האפשרויות לכינון מסיבה מושלמת עבורה, בליווי חברת הפקות במתחם אירועים נדיר באיכותו. מתחם זה משתרע על פני 16 דונם הכוללים גן אירועים ענק ואולם גדול. בשניהם, המקום נועד לניצול על ידי מספר רב של מוזמנים. באולם האירועים תוכלו לשמוח עם עוד 500 איש ובגן האירועים 1,000 חברים ומכרים יוכלו ללוות אתכם ברגעים היפים ביותר של בתכם. בואו להגשים אירוע בת מצווה מהאגדות!

מזון כשר עם תעודה מתאימה

המזון המוגש על ידי הקייטרינג כשר. בואו להרכיב לעצמכם תפריט ייחודי ומותאם אישית. מומלץ לעשות זאת יחד עם בתכם ולהחליט מה יוגש בארוחות השונות. יש לבחור מתאבנים, מנות ראשונות, מנות עיקריות וקינוחים לסיום.

צוות הפקות מנצח

כשצוות ההפקות שלכם מנוסה, אתם יכולים להיות בטוחים שהבת שלכם תהיה 100% מרוצה, וכמובן שגם אתם – כהוריה. צוות זה יטפל בהגברה, בתקליטנות ובהפעלת שירות הקייטרינג. הכל ייעשה בתיאום עמכם ובסנכרון מלא בין הצוותים של ההפקה.

תפאורת אולם וגן ברמה אחרת

בגן האירועים עתיק הצמחייה, התאורה ושבילי ההליכה תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים: נוף שליו ורוגע, רחב יריעה, כזה המאפשר לייצג אתכם ואת בתכם – בכבוד. המקום עשיר בריהוט בוטיק, בתפאורה מנצחת ומופעל על ידי צוותי אירועים מן המעלה הראשונה! בת מצווה במתחם אירועים שכזה בלב ראשון לציון יגרום לכם ולבתכם לחוש סיפוק מהאירוע המתוכנן!

אמיליה אירועים – להתרגש בכל פעם מחדש

בואו לחגוג מת מצווה לבת שלכם באולם אירועים או גן אירועים של 'אמיליה'. אמיליה היא חברת אירועים שמשכנה בראשון לציון. היא מציעה לכם גן אירועים ענק או אולם אירועים גדול לאירוע בת המצווה. מהרו לשריין את התאריך בו תכננתם לחגוג. חשוב לעשות זאת כמה שבועות או חודשים מראש לווידוא שהתאריך תפוס עבורכם ולא עבור מישהו אחר. כמו כן, כדאי יהיה להסדיר כבר בימים הראשונים לסגירת האירוע ספקים חיצוניים שתבקשו שיופיעו בו: מעגל מתופפים, רקדנים, מוזיקאים, צלמים, וידאו ארט, ועוד.

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק