חגיגת ברית מילה היא אחת המרגשות שיהיו לכם בתחום האירועים: כשנולד בן, זו ללא ספק סיבה למסיבה, ולכן חשוב מאד לדעת לבחור נכון את אולם האירועים שלכם. אנו ממליצים תמיד לחשוב בגדול, גם אם התוצאה שאתם מייחלים לה היא אירוע קטן ואינטימי עם החברים והמשפחה.

עמדה מותאמת לסנדק ולתינוק

באולם או בגן האירועים מספקים את העמדה של הסנדק ומכינים אותה במיוחד בשבילכם. תיאום מראש של האירוע מחייב אותנו כצוות הפקות לארגן ולסדר את האולם והגן בהתאמה להתהוות האירוע שלכם. האירוע יכול להכיל עד 500 איש אם הוא באולם, ועד 1,000 איש אם הוא בגן האירועים, אבל גם אירוע ממועט משתתפים יחוש לכם אינטימי ומפנק. אנו כצוות הפקות נדאג לכך.

מרחבים עצומים של שטח באולם ובגן

זהו אחד ממתחמי האירועים הגדולים בראשון לציון ובאזור המרכז בכללותו. לכן, ברית מילה מאד מתאים כטקס במתחם שכזה. הזמנתם מוזמנים רבים? תוכלו ליהנות מאולם וגן אירועים רחבי שוליים המותאמים לכך. החלטתם לקיים אירוע אינטימי וקטן? אנו נבצע רה-ארגון של המקום כך שיתאים לכמות המוזמנים עליה החלטתם.

צוותי הפקת מן המעלה הראשונה

כשאתם חוגגים ברית מילה, צוותי ההפקות שלכם יהיו לצדכם לאורך האירוע כולו: החל מסידור הרהיטים ועד קבלת פני האורחים, החל מארגון עמדת התקליטן ועד הפעלת צוותי הקייטרינג, ידאג צוות ההפקות להסדרה מלאה של האירוע על פי תכנונכם ובהתאם לציפיותיכם. אם אתם מעוניינים בחוויה של פעם בחיים, כזו שיש רק בברית מילה, בחרו במתחם אירועים שבו צוות הפקות מנצח ידאג להגשים לכם חלום, ינגיש אתכם לתפאורת בוטיק ולמרחב חיצוני בעל נוף פנורמי מרגש. עבור ברית המילה של בנכם, מגיע לכם הטוב ביותר!

אמיליה אירועים – בואו לחגוג במתחם ברמה אחרת!

אמיליה אירועים משווקת אירועים פרטיים המתקיימים באולם או בגן פרטי בראשון לציון. מדובר על 16 דונם של שטח לרשותכם, הכוללים גם גן אירועים וגם אולם. ניתן לבחור לחגוג באחד מהם ולקיים שם אירוע יוצא מן הכלל. עבור מי שמחפש לחגוג ברית מילה, זהו מקום אידיאלי בכל קנה מידה!

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק