בריתה, או בלשון המקרא "זֶבֶד הבת", היא אחד הטקסים המרגשים שתעשו כהורים. מדובר בטקס בו חוגגים את לידתה של בתכם! בטקס כזה מאד חשוב שיהיה אולם אירועים איכותי עם חברת הפקות מנוסה שיודעת מה היא עושה ופועלת להגשמת האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר. ניתן לחגוג זאת גם בגן אירועים באותם תנאים. כשאתם חוגגים בריתה, מומלץ לבחור במיקום מרכזי שימשוך מה שיותר קהל. חשוב לבחור במקום שירגש אתכם ויגרום לכם לתחושת סיפוק אמתית!

אולם וגן אירועים גדולים מספקים מקום רב לכל מוזמניכם

באולם אירועים זה גם אתם תוכלו לכונן בריתה מהאגדות! המקום עשיר בצוותי הפקות מן המעלה הראשונה אשר יפעלו למענכם ועל פי דרישותיכם. הם יקבלו את פני האורחים שלכם, יציבו תקליטן בעמדה, ינחו אותו בנושא רשימת ההשמעה שלכם, וידאגו שהקייטרינג יגיש את המנות אשר בחרתם. צוותי ההפקות מנוסים מאד, ולמוּדים ניסיון בכל הנושא של ארגון אירועים פרטיים ובפרט – אירועים משפחתיים כמו בריתה לבת שנולדה.

מבחר עיצובים עשיר בכל מקום שתבחרו לחגוג בו

אם תבחרו באולם אירועים – תוכלו לזכות את עצמכם בעיצוב יוקרתי וליהנות מריהוט מפנק, נוח ומעוצב שנבחר בקפידה. כשאתם בוחרים גן אירועים, אתם מספקים לעצמכם נופים עוצרי נשימה שתוכננו על ידי אדריכלי נוף, כולל נופי תאורה ליליים מיוחדים. שני המקומות, הגן והאולם, רחבי יריעה ומאפשרים לכם להזמין מאות עד אלפי אורחים שישמחו בשמחתכם!

אמיליה אירועים – בואו לחגוג את בריתת בתכם במקום ייחודי בראשון לציון

"אמיליה" הנו מתחם אירועים בראשון לציון. מתחם זה מכיל אולם ל- 500 איש או גן אירועים ל- 1,000 בני אדם. המקום עשיר בצוותי הפקות מן המעלה הראשונה ובחברות מקצועיות הפועלות בו בענפי הצילום והקייטרינג. חברות אלה עובדות בשיתוף פעולה עם חברת ההפקות המרכזית ומוציאות לפועל אירוע חסר תקדים עבורכם ועבור מוזמניכם/ן. בואו להתחדש באירוע ייחודי מבית "אמיליה אירועים". בכך, תגדילו את הסיכוי שהמוזמנים שלכם יגיעו בהמוניהם, ואף בהרכב מלא. כמו כן, תוכלו להבטיח לעצמכם אירוע שלא תמהרו לשכוח בקלות רבה, אותו תוכלו לזכור רק לטובה.

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק