אירועים עסקיים הם ההוקרה שלכם לעובדים או ללקוחות שלכם, הם הפנים שלכם כחברה, מייצגים אתכם וממתגים אתכם, לכן הם צריכים להיות לא פחות ממושלמים.
אנחנו באמיליה, יודעים לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים, החל מאירועים קטנים ועד אירועי קדם המוניים. עם קולינריה משובחת, צוות מקצועי ועיצוב מוקפד, ניצור עבורכם אירוע שכולם ידברו עליו.
חניה פרטית במתחם, מערכת מולטימדיה משוכללת ומסכים, ומגוון של תפריט קולינרי.

מעוניינים להשיק כנס חדש? אירוע השקת מוצר/ספר/פיתוח טכנולוגי? חושבים על תכנון תערוכה ענקית בהשתתפות המתחרים והקולגות שלכם? אירועים עסקיים היוו מאז ומעולם אתגר בו שאף בעל העסק ליצור אווירה יוקרתית וסוחפת, מציאותית וגם מרגשת. כאן, אתם נהנים מ- 16 דונם של מתחם אירועים, גן ואולם. גן האירועים מספיק לאירוח של 1,000 איש והאולם מספיק עד 500 בני אדם. כשתתבוננו בהם, לא תפסיקו לחייך!

בניית אירוע ביעילות ובקלות
הצבת דוכנים וביתנים של תערוכות, הצבת דלפקים, ועיבוי כל אירוע עם אמצעי תאורה ותפאורה מתקדמים הם רק חלק ממה שצפוי לכם. לפניכם צוות הפקות מנוסה ומסור אשר ישרת את האירוע העסקי שלכם בתיאום ציפיות מלא עמכם. הוא יספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בשביל שהאירוע ימריא לגבהים אחרים ויהיה בלתי נשכח גם לכם וגם לאחרון המוזמנים.

הצגת מספר דרכים לעבות את תפאורת המקום וסידורו
צוותי ההפקות שלנו לא יסתפקו רק במה “שצריך” אלא יכוונו למה שאתם רוצים. הם יציגו לכם המון דרכים לעצב את האולם או גן האירועים. כל אחת מהן תבטא עיצוב אחר, סידור רהיטים אחר ושילוב אחר של צבעים וצורות. בשורה התחתונה, זה לא ייראה אותו מתחם למרות שזה אותו מקום בדיוק. לכן, אתם תוכלו לבחור בקלות את העיצוב שתבקשו ולקבל אירוע ממש בהזמנה אישית.

עבודה מסורה ויסודית של כל הצוותים
אירועים עסקיים הם קודם כל האירועים שלכם. לא מהמרים עליהם, אלא בוחרים צוותים מסורים ומנוסים שיקבלו את פניהם של מוזמניכם וידאגו לאספקת תנאי אירוח מעל ומעבר. צוותים כאלו יוכלו לשרתכם בכל תחום שתבקשו, החל משליטה על הווליומים וההגברות באירוע ועד שליטה ברכיבי התאורה השונים בכל נקודת זמן.

אמיליה אירועים – לחגוג אירועים עסקיים ברמה אחרת!
בואו לממש אירועים עסקיים בתנאים חלומיים עבורכם, ומותאמים אישית לדרישותיכם. באמיליה יספקו לכם גן אירועים עד 1,000 איש: אידיאלי לכנסי ענק! כנו כן, תהיה לכם אפשרות לחגוג באולם עד 500 איש באירוע עסקי מצומצם יותר, כמו למשל אירוע חברה. באמיליה חושבים עליכם ומתכננים בדיור את מה שאתם מבקשים לכבוד האירוע. איוונט אצלנו תמיד מתקבל על פי רצון הלקוח ובהתאם לתפיסת עולמו!

כתובתינו:

יעקב נחמיאס 1, ראשון לציון

אימייל:

emilia.event@gmail.com

רשתות חברתיות

אמיליה בפייסבוק